BOHATERSTWO, PATRIOTYZM, NIEPODLEGŁOŚĆ- CODZIENNOŚĆ.

W dniu 10.11.2018 tj sobota zorganizowaliśmy dzień poświęcony Niepodległości. Rozpoczęliśmy akademią odśpiewaniem hymnu i przedstawieniem tamtych wydarzeń płk Piłsudskiego. Po uroczystej akademii uczniowie zostali podzieleni wg grup wiekowych. Każda z tych grup podzielona została w różne miejsca które przygotowała grupa projektu. 

pierwszym miejscem to sala w której został puszczony film dotyczący niepodległości 

drugim miejscem to klasa w której dzieci musiały podzielić się  na grupy i narysowć na wielkich brystolach co rozumieją przez słowo patriotyzm i niepodległość

trzecim miejscem to była wystawa mjr Piotra Szewczyka na której pod przewodnictwem uczniów został przedstawiony jego życior i bohaterwstwo.

czwartym miejsce to wystawa naszego absolwenta Gimnazjum który poprzez swoją pasję do historii  zauroczył uczniów zgromadzonymi przez siebie przeróżnych elementó związanych z naszą historia. Uczniowie uznali go za bohatera który każdego dnia szuka informacji i ciekawych rzeczy na temat historii naszego kraju.To prszykład Patriotyzmu

piątym miejscem była sala gimnastyczna w któej uczniowie zorganizowali rywalizacje sportowe z różnych dyscyplin i wyłonili zwycięzce.

Tym zakończyliśmy naszą akademię dziękując wsyztskim za świetną zabawe poprzez naukę i pokazanie jak wiele dla nas znaczy słowo PATRIOTYZM.

Galeria zdjęć: 
Back to Top